top of page

BENİM İLE ÇALIŞ: Emlakta Güvence, Tecrübe ve Profesyonellik!

Aradığınız tecrübe ve uzmanlıksa ,

Burhaniye'nin önde gelen emlak danışmanıyla buluşuyor!

14 yıldan uzun süredir Balıkesir, Burhaniye, Ayvalık, Altınoluk, Edremit, Güre, Gömeç ve Körfez bölgesinde başarılı bir şekilde faaliyet gösteren firmamız Y.S.G Emlak ve Danışmanlık olarak, yatırım odaklı konut ve arazi çeşitliliği, değerleme, pazarlama ve satış süreçlerinde sizlere en üst düzeyde hizmet sunuyoruz.

 

Neden BENİM İLE ÇALIŞ ?

  1. 14 Yıllık Tecrübe: Sektörde 14 yılı aşkın bir süredir varlık gösteriyor, bu süre zarfında birçok başarılı projeye imza attık.

  2. Bölgesel Uzmanlık: Balıkesir'in çeşitli bölgelerindeki emlak piyasasını en ince ayrıntısına kadar biliyor, yerel deneyimimizle sizin için en doğru yatırım fırsatlarını ortaya çıkarıyoruz.

  3. Yasal Bilgi ve Güncel Tüzükler: Türkiye'deki emlak sektöründeki güncel yasal düzenlemeleri takip ediyor ve sizleri bu konuda bilgilendiriyoruz. Sıkıntısız ve sorunsuz bir işlem süreci için yanınızdayız.

  4. Güven, Dürüstlük ve Profesyonellik: Y.S.G Emlak ve Danışmanlık olarak, müşterilerimize karşı taahhüt ettiğimiz değerler olan güven, dürüstlük ve profesyonellik ilkesine sıkı sıkıya bağlıyız.

  5. Saygın ve Güvenilir Hizmet: Hedefimiz, Burhaniye ve çevresinde emlak ve danışmanlık alanında saygın, güvenilir ve ilk adres olmaktır. Geçmişteki başarılarımız ve müşteri memnuniyeti bu hedefe ulaşmamızı sağlıyor.

Siz de BENİM İLE ÇALIŞarak, emlak ve danışmanlık ihtiyaçlarınızda güvenilir bir partnerle tanışın.

Bizimle iletişime geçin ve sizin için en uygun olanı keşfetmeye başlayın!

Yalçın ŞEKERCİLER   

0 532 176 0010

yalçın şekerciler  ysgemlak ceo su

Her zaman heyacan verici fırsatlar arıyorsanız !

   Haydi arayın

bottom of page