top of page

Fırsat Arsa Burhaniye'nin Kalbinde 230M² Sizi Bekliyor!

Burhaniye'nin gözde losyonlarından Postacı Mahallesi'nde, yatırımınızı değerlendirebileceğiniz bir arsa sizleri bekliyor. 0,40 emsal oranıyla 230 m2 genişliğindeki bu arsa, 2,5 kat imarlıdır ve yatırımcılara birçok fırsat sunmaktadır.


Konum: Postacı Mahallesi'nde yer alan bu arsa, şehrin merkezi noktalarına olan yakınlığı ile dikkat çekiyor. Sosyal olanaklara ve alışveriş merkezlerine kolay erişim sağlayan bu konum, geleceğin değerli yatırımlarından birine adım atmanız için idealdir.

İmkanlar:

  • 0,40 emsal oranıyla inşa edilebilecek geniş bir alan

  • 230 m2 arsa büyüklüğü

  • 2,5 kat imarlı

  • Elektrik ve su altyapısı mevcut

  • Yolu olan, ulaşım sorunu olmayan bir lokasyon

Yatırım Potansiyeli: Bu arsa, şehir hayatının getirdiği hızlı dönüşümlere ayak uydurarak yatırımcılara önemli fırsatlar sunmaktadır. Gelişen bölgeye sağladığı avantajlarla dikkat çeken arsa, geleceğin değer kazanan bölgelerinden birinde bulunmaktadır.

Detaylar: Arsa, yapılaşma konusunda size geniş bir alan sunarken, çevresindeki doğal güzellikleri ve şehirle bütünleşen konumuyla da öne çıkmaktadır. Elektrik ve su altyapısına sahip olması, hızlı bir şekilde projenizi hayata geçirmenize olanak tanımaktadır.

Bu fırsatı kaçırmayın! Siz de Burhaniye'nin gelecek vaad eden mahallesinde, yatırımınıza değer katacak bu arsayı keşfedin. Detaylı bilgi ve randevu için bize ulaşın, sizin için en uygun yatırımı birlikte planlayalım!15 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
IMG_1005.JPG
Babil (240 x 160 piksel).png
bottom of page